OGŁOSZENIE

 

W nawiązaniu do apelu Ministerstwa Zdrowia Burmistrz Radomyśla Wielkiego zaprasza mieszkańców gminy na bezpłatne szczepienia przeciw Covid-19 szczepionką Pfizer, bez wcześniejszej rejestracji.

Taka możliwość będzie już w najbliższą sobotę (24 lipca br.) w terenowym punkcie szczepień w budynku byłej Szkoły Podstawowej, przy ul. Ogrodowej w Radomyślu Wielkim. Będzie on działał w godzinach od 12:00 do 18:00.  

Raz jeszcze podkreślamy - na szczepienie nie trzeba się rejestrować – wystarczy przyjść i okazać aktualny dokument tożsamości. Szczepić będą wyłącznie osoby uprawnione oraz przeszkolone, a przed dokonaniem iniekcji pacjent przejdzie standardową kwalifikację, będzie można porozmawiać z lekarzem i uzyskać informacje dotyczące szczepień przeciw Covid-19.

Prócz tego, osoby, które są już po pierwszym szczepieniu szczepionką Pfizer lub Astra Zeneca, będą mogły się zaszczepić drugą dawką.

Przypominamy, im więcej zaszczepionych mieszkańców, tym większa szansa na ograniczenie czwartej fali zachorowań na Covid-19.